Plánované vrhy Tosa Inu

Přijímáme záznamy na štěňátka červené, žluté a vzácné černé barvy na rok 2019.

V chovu využíváme výhradně jedince nejvyšších kvalit a zdravotních výsledků,

dle standardu FCI – linie Evropských a Světových vítězů, šampionů, multišampionů a mezinárodních šampionů krásy.

Chikitka + Banschee – Leden 2019

Banschee + Mia – Podzim 2019

Matka: Unnoii Ninja San (Mia)

Mia je jedna z největších a nejtěžších fen v Evropě. Úžasná, velmi mohutná, vysoká fena tmavě červené barvy perfektní stavby těla a skvělé povahy– O: Interšampion, šampion Litvy, šampion Lotyšska, šampion Polska, 1. místo na světové výstavě Miláno 2015,  3. místo na světové výstavě 2017 Leipzig, 3. místo na evropské výstavě Brno 2014, j. BIG, BIS- best in show 2. místo, j. šampion Polska, 3x BOB – nejlepší jedinec plemene, Klubový vítěz 2014……..

Otec: Banschee Yamatto Diamant severu

Banschee je majestátní, velmi mohutný pes sytě červené barvy, silné kostry, pevného těla a vznešené, široké hlavy se skvělou povahou – O: Import Itálie – německý j. šampion, (3x Antw. Dt. Jug. Ch. VDH), Vítěz mladých Leipzig (Jugendsieger Leipzig 2010), 2x Club. Jug. CAC, 3x výborný 1. M: německý j. šampion (3x Antw. Dt. Jug. Ch. VDH), Club. Jug. CAC, Vítězka Leipzig 2010 (Sieger Leipzig 2010), Vítězka Baden-Wurttemberg (Sieger Baden-Wurttenberg), Vítěz Stuttgart ( Sieger Stuttgart), 7x výborná 1, 4x VDH CAC (4x Antw. Dt. Ch. VDH), 2x Club. CAC, 2x CACIB, 2x vítěz plemene ( 2x BOB)…..

Rodiče Mia:

Rodiče Banschee:

V rodokmenu výstavně nejúspěšnější psi své doby.

Oba rodiče mají ty nejlepší zdravotní výsledky, nůžkový skus, plnochrupost.

Oba rodiče mají fantastickou povahu a jsou u nás k vidění. :)

Všichni naši psi jsou zdravotně vyšetřeni na HD (DKK), ED, OCD.

Chovu tohoto úžasného plemene se věnujeme již od roku 1998.

Na výstavách netrváme. Chovatelský servis samozřejmostí.
Návštěva možná kdykoliv.

tosa-inu-planovane-vrhy-003

Nabízíme štěňata z uváženého spojení po rodičích výborného charakteru a vyjimečných kvalit. Chováme pouze na dobře stavěných jedincích přátelské povahy.Jedince nemocné nebo s těžkou dysplazií kyčelních kloubů zcela vylučujeme.

Štěňátka vyrůstají v rodinném prostředí s celodenní péčí.Jsou socializovaná a naučená čistotě. K novým majitelům odchází komfortně vybavena tj. kompletně očkována, odčervena, čipována dle evropských parametrů a také mají již zřízen mezinárodní očkovací průkaz. Dále jako samozřejmé považujeme kupní smlouvu a potvrzení veterináře o zdravotním stavu štěněte. Neodjedete bez kvalitního krmiva do začátku, misky, krmiva, pamlsků, vodítka, obojku a hračky.

Tosy z naší chovatelské stanice se vyznačují výborným charakterem a lehkou ovladatelností především k dětem. Rádi novým majitelům pomůžeme při správné výchově,výstavách,chovu………atd.
Vybrané ,,své,, štěňátko můžete navštěvovat denně!
Toto plemeno je vhodné do bytu.Dobře hlídá,ale štěká jen v nutném případě.
Návštěva po telefonické domluvě možná kdykoliv!

(00420) 739 084 284

tosa inu štěňata na prodej štěňata na prodej